Nebojša Drinić, generalni sekretar PDP-a i šef Kluba odbornika PDP-a u Skupštini grada Banjaluka prisustvovao je liturgijama u Ramićima i Verićima povodom obilježavanja praznika Svetog proroka Ilije.




“U Ramićima i Verićima obilježili smo praznik Svetog proroka Ilije, zajedno sa narodom koji čuva vjeru, tradiciju i identitet. Osveštana su nova crkvena zvona u Ramićima, novi čuvari pravoslavlja u ovom dijelu Banjaluke. Snaga našeg naroda nije u brojnosti, već u sabornosti i u poštovanju prema svetom. Samo narod koji poštuje svoju vjeru i istoriju, ima budućnost”, rekao je Drinić.
Tragmedia


